Mayıs 10, 2013

seks

bazen seks seks olmaktan çıkar ve sevdiğin insanın sana dokunması ve senin ona dokunmandan ibaret olur. O da dünya harikası bir şeydir.

Mayıs 06, 2013

Pass This On


Niyetim Xavier Dolan'cığımın filmini paylaşmaktı da bu daha güzel geldi. Bu Fransız filmlerini benim için yapıyorlar.
İç rahatlatan, yüz güldüren bir kadın hem de azıcık düşünsem bile kalbimi hızla çarptırıyor. Çıplaklığa ya da dokunmaya gerek yok. Küçücük bir boyun görüntüsü, kısacık bir hayal olmayacak kadar heyecanlandırıyor beni. Sonra mantığım çıkıyor meydana ters bir şey bulamıyor söyleyecek. O da vazgeçiyor sınırlandırmaktan. Sınırlandırma kabiliyetimi yitiriveriyorum. Sınırlandırmak değil de tedbir alacak kadar demek daha doğru sanki. Ne mantık ne başka bir şey sesini yükseltemiyor his karşısında. Hepsi sus pus. Sırıtıyor onlar da. Bana mı öyle geliyor bilmem ama hoşuma gidiyor.

Sonra düşünüyorum; hoşumuza gitsin diye değil mi her şey? Hoşa gidenler doğru, gitmeyenler yanlış bana göre. Can sıkanlar gitmeli diye düşünüp koyveriyorum. Hiçbir hissimi durdurma, yavaşlatma gereği duymuyorum. İstediğimden farklı değil hiçbir şey. 

Bu yüzden işte bu sefer üzülme ihtimalim tedirgin ettiği kadar gözükmüyor gözüme. 

Mayıs 05, 2013

İş güç

Son zamanlardaki durumumdan memnun muyum memnuniyetsiz miyim bir türlü çözemedim. İşe gitmekten her boka üşendiğim bu güzel bahar günlerinde aslında çok kızıyorum kendime. Bir yandan da gezeceğin kadar gezdin Gizoş, diyorum. Son zamanlarda bir miktar İstanbul yorgunluğu diye adlandırdığım şeyi çok hisseder olmuştum. Madem kaçıp gitme şansım yok, hem para kazanıp hem de çok boş vakit sahibi olmaktan kurtulmak iyi oluyor aslında. Şu an çalışmıyor olsam da İstanbul'a çakılı kalacaktım ve daha sonra kaçıp gitme şansım da olmayacaktı. Şimdi en azından bir kenarda biraz birikim yapıp yaz sonuna doğru basıp gitme şansım var. BEN HER ŞEYİN FARKINDAYIM ULAN!

Yine de bu kadar çalışmayı biraz abartılı buluyorum elbet.

Ergenlik dönemimde olduğu gibi yorumlarıyla işimi zorlaştıran insanlara gıcığım sürüyor. Kendi fikrimi bulmama pek fazla yardımcı olamıyorsunuz çünkü içimdeki agresif ergen size karşı bir savunma mekanizması yaratarak en olmadık şeyi yapma isteği oluşturuyor. Sonra ben de fark edemiyorum ne istediğimi. 

İnsanların işine aşına eşine yorum yapmayınız kardeşler. Gözünüzü seveyim.