Eylül 02, 2013

Gökkuşağı Merdivenleri

Geçtiğimiz günlerde Fındıklı'daki upuzuuun merdivenleri gökkuşağı renklerine boyayan - şimdilerde hepimizin sevgilisi- vatandaş merdivenleri o kadar güzel bir hale getirmiştir ki Misbah Bey bu gördüklerine katlanamayıp derhal iç karartıcı hale çevirmiştir merdivenleri. Geyler camiası akın akın neredeyse bir hac göreviymişcesine bu güzelliği görmeye gidiyorlardı ve bu hoş değildi. Hem de bir AKP'li ilçeye böylesi güzellik hiç mi hiç yakışmazdı. Bu yüzden de ilk fırsatta bu rengarenkliğe, insanların hoşlaştığı bu görüntüye son verildi.

Ancak olaylar bu şekilde sonlanmadı ve canımızın içi Gezi Parkı'ndan alınan feyzle bu çirkinleştirme çalışmasını protesto etmek ve güzelleştirme çalışması yapmak için insanlar buldukları her basamağı renklendirmeye başladılar. Bu birlik yayıldı yayıldı... Türkiye'deki illere ilçelere kadar ulaştı. Hatta o da yetmedi dünyaya açıldı.

Sonunda ülkenin ortalama %50'si gökkuşağının altında bir araya geldi. Biz ibneler de bu durumdan nemalanmayı iyi bildik. Kikikiki
Bir websiteden aşırdığım fotoğraf. Rengarenk boyanan merdiven bu şekilde grileştirilmişti.

Alttaki Yazı: "Gökkuşağı Basamakları İstanbul-Paris

1 yorum:

Adsız dedi ki...

ibneler el birliğiyle iyi iş cıkardık artık bilmeyenlerde biliyorlar gökkuşağımızı:)